Menu
A+ A A-

Türklerin seks fantazileri

kadın erkek seks fantaziCinsel Sağlık Enstitüsü Derneği’nin yaptığı anket Türk toplumunun ‘fantezi gerçeği’ni ortaya koydu. İşte anketten çıkan birbirinden ilginç sonuçlar.

2 bin 300 kişi üzerinde yapılan ankete göre Türk kadını ve erkeğinin fantezilerini ünlü biriyle seks yapmak ve komşuyla sevişmek süslüyor

Cinsel  Sağlık Enstitüsü Derneği’nin 690’ı kadın, 1495’i erkek, 115’i de eşcinsel, lezbiyen, biseksüel, gay ya da travesti olmak üzere 2 bin 300 kişi ile yaptığı Cinsel Fantezi Anketi, Türk erkeği ile kadınının cinsel sorunlarını ve ilginç fantezilerini ortaya koydu.

Ankete göre Türk erkeğinin en önemli cinsel sorunu penis boyu, erken boşalma ve sertleşme. Kadınlar ise cinsel isteksizlik ve orgazm olamamaktan muzdarip.

FANTEZİLERİNİ PAYLAŞMIYORLAR


Anket Türk erkek ya da kadınının kurduğu fantezilerin merkezinde, ünlü kadın ya da erkekle, fahişe ile ya da komşuyla seks yapmak olduğunu da ortaya koydu.

Türk erkeği ile kadınının cinsel sorunlarını kimseyle paylaşamadığı da anketin çarpıcı sonuçlarından.


Deneklerin yüzde 80’i ise fantezileri sırasında partnerleriyle girdikleri cinsel ilişkiden daha fazla haz duyduğunu söylerken, ankete katılanların tamamıfantezilerin cinsel hayatlarında sorun yaratmadığını düşünüyor. Ancak cinsel fantezilerinin gerçeğe dönüştürülmemesi gerektiğinin altını çiziyorlar.

yukarı çık